Jako pierwsza szkoła w Gdańsku we wrześniu 2018 otworzyliśmy pierwszą chińską klasę we współpracy z Instytuem Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie trwa rekrutacja do pierwszych klas, w tym także do klasy chińskiej - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zakładki REKRUTACJA.

Doceniając starania uczniów, nauczycieli i rodziców zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Smoka. Gościliśmy wielu znamienitych gości, między innymi Z-ce Prezydenta Miasta Gdańska ds. edukacji i usług społecznych Pana Piotra Kowalczuka, a także przedstawicieli Instytutu Konfucjusza. W ramach przygotowań każda z klas - od przedszkola do klasy 3 - przygotowała swoje wyobrażenie smoka. Odbył się pokaz stworzonych smoków, recytowano wiersze w języku chińskim i śpiewano chińskie piosenki.