Drodzy Rodzice,

w trosce o bezpieczeństwo dzieci podajemy niezbędne informacje  dotyczace możliwości wyboru ubezpieczenia dziecka na rok szkolny 2022/2023.

I.   Propozycja  ubezpieczenia dzieci szkolnych i przedszkolnych, do wyboru jest 6 wariantów: patrz załącznik:

II.   Propozycja     Bezpieczny.pl, grupa Generali Polska   rok szkolny 2022/2023

Oferowane przez nas ubezpieczenia NNW zawieranie są w dwóch formach:

Indywidualna, w której Rodzice otrzymują dedykowany link z kodem rabatowym placówki i samodzielnie dokonują wyboru wariantu i składki za ubezpieczenie.

Jest to forma całkowicie bezobsługowa, przeznaczona dla przedszkoli, które nie chcą angażować się w proces zawierania umów ubezpieczenia NNW.

W tej formie generujemy dedykowany kod rabatowy, który umożliwia rabat dla Rodziców na zakup ubezpieczenia dla dziecka.

Link do oferty:    https://bezpieczny.pl/przedszkole/91124

Forma grupowa - zawieramy ubezpieczenie w formie bezimiennej (nie zbieramy oświadczeń RODO, list, nie potrzebujemy podpisów od Rodziców).

Formalności związane z zawarciem ograniczone są do minimum (w załączniku oferta).

Patrz załączniki

Przypominamy, że ubezpieczenie dziecka leży w gestii rodzica i do Was należy wybór z jaiego rodzaju ubezpieczenia skorzystacie.