‼️ Uwaga ‼️ Uwaga ‼️

Nasza szkoła wraz z Fundacją Droga organizuje zbiórkę produktów, z których przygotowane zostaną świąteczne niespodzianki dla samotnych seniorów. Chcielibyśmy sprawić, aby okres świąteczny był dla nich radosny. Prosimy osoby chętne o przynoszenie któregoś z następujących produktów: słodycze, miód, kawa, sok malinowy, owoce w puszce, Biovital, witaminy dla seniora, ciepłe rękawice, ciepłe skarpety, koce, kosmetyki, perfumy, karty podarunkowe.
Zbiórka trwa od 20 listopada do 15 grudnia. Dary można zostawiać przy wejściu do szkoły w kartonie pod plakatem. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.
Plus to ❤️ Kolejna edycja Szlachetnej Paczki wystartowała! Od soboty 18 listopada 📆 możesz wybrać Rodzinę, dla której przygotujesz paczkę🎁
Wszystkie ręce na pokład! 🤝 Zbierz swoich najbliższych, przyjaciół lub kolegów z pracy i pomóż najbardziej potrzebującym.
Nie wiesz, jak to zrobić? 🤔
➡️ Sprawdź, jak przygotować Szlachetną Paczkę po raz pierwszy: https://bit.ly/PoradnikDarczyncy_SzP23