W dniach 27 i 28 października odbyły się warsztaty na temat komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Uczniowie zapoznali się z wybranymi metodami graficznymi i manualnymi stosowanymi w komunikacji ACC. Dodatkowo klasa 4C przygotowała występ śpiewając piosenkę w języku migowym.  Już w listopadzie Uczniowie będą mieli okazję wziąć udział
w konkursie odczytywania mowy z ust oraz w konkursie plastycznym na projekt obrazka PCS pt. "Hobby". Szczegóły już wkrótce. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, w której  zawarte są treści poruszane na warsztatach. Cieszymy się, że mogliśmy uwrażliwić naszych Uczniów na różnorodność w funkcjonowaniu Osób z różnymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. To był bardzo ciekawy i wartościowy czas dla naszej szkolnej społeczności.