Popularna zabawka? Niezawodny sposób na nudę? Najchętniej wybierana zabawa w grupie Żabek? Odpowiedź na wszystkie pytania jest jedna - klocki LEGO:)

Tak, one nie tylko cieszą, ale też wpływają na rozwój naszych przedszkolaków. Mają pozytywny wpływ na wyobraźnię, umiejętność logicznego myślenia, kreatywność oraz uczą też cierpliwości, kształtów i kolorów.

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia LEGO w grupie Żabek odbyły się tematyczne zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych zestawów klocków.

Nasi przedszkolacy chętnie wzięli udział w rozmaitych aktywnościach z wykorzystaniem LEGO:) wznosili konstrukcje, układali ciągi, wykonywali prace plastyczne, zadania matematyczne oraz obejrzeli film animowany o tym, jak powstały klocki LEGO.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tygodnia LEGO!