W tym tygodniu klasa 2d brała udział w projekcie Grenlandia, uczniowie zaprezentowali przygotowane w domu materiały, przepięknie zaprezentowali swoje prace, każdy z uczniów miał chwilę, aby przedstawić swój temat. Dowiedzieliśmy się z nich: na temat ubioru i warunków życia mieszkańców Grenlandii, w oparciu o informacje z różnych źródeł. Kolejnego dnia Pani Mariola przedstawiła uczniom jak dawniej wyglądało życie Eskimosów (Inuici), Pani Justyna poleciła książkę z naszej biblioteki z serii "Nela na Kole podbiegunowym ". Mieliśmy możliwość odsłuchania hymnu Grenlandii, który odnalazł w Internecie jeden z uczniów. Wszystkie prace były bardzo ciekawie przygotowane - jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, staranności i odwagi wystąpienia przed całą klasą.