Szanowni Rodzice
Nasza szkoła przystąpiła do akcji organizowanej przez Fundację Mam Marzenie "Zamień kwiaty na marzenia".
Jest taka możliwość i chcielibyśmy zachęcić rodziców i uczniów, którzy planowali w ten sposób podziękować nauczycielom, by zamiast kupować tradycyjnie kwiaty, wzięli udział w fundacyjnej akcji i przekazali dowolną kwotę na rzecz podopiecznych Fundacji. Informacja o formie wpłaty: link do zbiórki na portalu zrzutka.pl
ZSP nr 1 w Gdańsku dla małych Marzycieli! | zrzutka.pl
W tym szczególnym dla wszystkich czasie, jako społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Gdańsku, postanowiliśmy zakończyć rok szkolny trochę inaczej niż dotychczas - proponujemy Wam udział w akcji "Zamień Kwiaty na Marzenia". Nic trudnego, a cel jest piękny! Któż z nas nie ma marzeń? Każdy czegoś...
zrzutka.pl
Wszystkie środki, które uda się nam zebrać do wirtualnej puszki zostaną przekazane na spełnienie marzeń podopiecznych oddziału Trójmiasto. Fundacja oraz Szkolne Koło wolontariatu przekaże informację o całej zebranej kwocie, a także relację ze zdjęciami ze spełnienia marzeń, które - jesteśmy pewni - uda się zrealizować dzięki Państwa pomocy.