Przedszkole Specjalne nr 72 o Profilu Terapeutycznym to placówka z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych i ich rodzinami. Wszystkie dzieci przyjmowane do naszego przedszkola dzieci posiadają Orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym kameralnym miejscem, w którym staramy się wszystkie działania dostosowywać do potrzeb i możliwości najmłodszych to serdecznie zapraszamy na Jagiellońską 14 w Gdańsku. Chętnie oprowadzimy, opowiemy o naszej pracy z dziećmi i odpowiemy na nurtują Państwa pytania.

Wkrótce zamieścimy więcej zdjęć naszej placówki, opiszemy metody które wykorzystujemy w pracy i działania jakie planujemy zrealizować w najbliższej przyszłości. A póki co zapraszamy na nasz profil na Facebooku, tam znajdą Państwo więcej zdjęć z życia codziennego P72 - Facebook.