Zapraszamy do tegorocznej edycji KAMPANII ROWEROWY MAJ.
Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce. Jest edukacyjną zabawą z elementami rywalizacji opartej na zasadzie „fair play”. Rywalizują uczniowie, klasy oraz szkoły, dlatego nagrody przewidziano na wszystkich poziomach- indywidualnym, grupowym i szkolnym. O wyniku szkoły lub klasy zadecyduje liczba aktywnych przyjazdów.
W tym roku akcja trwać będzie od 4 do 24 maja 2021.
W przypadku, gdyby szkoła funkcjonowała w trybie zdalnego nauczania, za podróże punktowane w rywalizacji będą uznawane przejazdy (na rowerze, hulajnodze, rolkach oraz deskorolce) do dowolnego celu trwające 30 minut, czyli aktywność po lekcjach w dowolnie wybranym czasie.
Po dokonaniu aktywności należy przesłać informację do wychowawcy klasy (każdego dnia).
Jeśli powrócimy do szkoły, Rowerowy Maj będzie przebiegał na zasadach obowiązujących w poprzednich edycjach (aktywne przejazdy do i ze szkoły).
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Rodziców/opiekunów prosimy o zapoznanie się z dokumentami (regulamin i klauzula informacyjna Kampanii Rowerowy Maj 2021. Więcej informacji o kampanii: