Witamy na nowej witrynie internetowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Gdańsku!

Zaczynamy być może dość nietypowo, ale takie uroczystości nie zdarzają się codzień. Było głośno, było wesoło, było solidarnie. Mowa rzecz jasna o wyjątkowych jubileuszach 50-sięcio i 30-sto lecia, które miały miesjce w roku szkolnym 2017-2018.

Nasza szkoła, mimo że nigdy nie jest pusta, to w jednym momencie rzadko ma okazję przyjmować tylu wyjątkowych gości. Odbyły się bowiem oficjalne obchodzy 50-lecia SP nr 76 i 30-lecie Przedszkola nr 72. Rozpoczęło się od uśmiechów  i mamy nadzieję, że wszyscy goście w dobrych humorach opuścili mury Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Gdańsku.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy na niekrótką fotorelację.

Na początku uroczystości Pani Dyrektor Iwona Makurat powitała przybył gości: przedstawicieli Prezydenta, Urzędu Miasta, Kuratorium, Związków Zawodowych, dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, rodziców, uczniów i życzyła wszystkim jak najprzyjemniejszego pobutu w naszej szkole.

Następnie Pan Prezydent Piotr Kowalczuk, po wcześniejszym przemówieniu, wręczył 3 Nagrody Prezydenta zasłużonym nauczycielom, a Pani Dyrektor Nagrody Dyrektora kolejnym pracownikom. Szczególne wyróżnienie -Nagrodę 50- lecia i tytuł ,,Człowieka z sercem”przyznano m.in. byłej Pani Dyrektor Krystynie Werra. W dalszej kolejności Dyrektorzy gdańskich placówek złożyli na ręce p.Dyrektor ZSP nr 1 życzenia samych sukcesów w dalszej pracy i rozwoju szkoły.

Po części oficjalnej i artystycznej Goście zostali zaproszeni na poczęstunek.Przy bogato zastawionych stołach toczyły się wesołe rozmowy przeplatane wspomnieniami i  planami na przyszłość. Dziękujemy za obecność i tyle ciepłych słów pod naszym adresem w tak ważnym  dla nas dniu.