Dnia 21.11 obchodziliśmy w szkole Dzień Życzliwości. Na co dzień staramy się być dla siebie uczynni, mili i pomocni. Tego dnia szczególnie podkreślaliśmy, jak ważna jest życzliwa postawa i jak dobrze wpływa na samopoczucie nas wszystkich. Dzieci spisały się na medal! Rozdawały koleżankom i kolegom uśmiechnięte buźki i bransoletki z przesłaniem. Tworzyły szkolny wieniec życzliwości, przyklejając do niego serca z życzeniami. Każdy mógł oderwać dla siebie karteczkę z miłym słowem. Zrobiliśmy też słodką niespodziankę przedszkolakom, zanosząc im cukierkowe kwiatki. Świetnym pomysłem okazały się również warsztaty tworzenia kartek świątecznych prowadzone przez starszych uczniów w klasach 0-4. Starszaki poradziły sobie wspaniale w roli nauczycieli. W szkole wszechobecny był kolor żółty symbolizujący obchodzone przez nas święto. Dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za tak duże zaangażowanie. To był piękny życzliwy dzień.